צרו קשר
ּ

כיפוף צינורות

כיפוף צינורות ופרופילים

כיפוף צינורות -לאלו שאינם בקיאים בתחום, הביטוי ״כיפוף צינורות״ עלול להשמע מסובך או לא ברור. אך הדבר לא כך ואף לא קרוב לכך. כיפוף צינורות מביא לידי ביטוי את היכולת של הטכנולוגיות שקיימות היום לכופף ולשנות צורה של צינורות מתכת. כיום ניתן לכופף צינורות בכל צורה שרק בוחרים, כאשר כל מה שנותר מבחינתכם זה להפעיל את הדימיון שלכם ולחשוב באיזה אופן אתם צריכים ורוצים לכופף צינורות לצרכים שלכם.

בכדי לכופף צינורות ניתן לעשות שימוש בארבע מכונות אפשריות, בהתאם לצורך. ארבעת המכונות שנעשה בהם שימוש במסגריות הם מכונות ידניות, מכונות ממוחשבות, מכונות חצי אוטומטיות ומכונות ממוחשבות עם אפשרות הזנה שנעשית באופן אוטומטי. בסופו של יום צריך להבין שפחות חשוב אם המסגריה תעשה שימוש במכונה כזו או אחרת, מה שיותר חשוב זה שהמסגרייה תדע לעשות שימוש במכונה הנכונה בכדי לכופף את הצינורות בצורה מקצועית.

היום נעשה שימוש בכיפוף צינורות לצרכים תעשיתיים רבים, לצנרות וגם לפרויקטים אישיים או בנייה של אלמנטים מיוחדים שיכולים להוסיף נופח עיצובי לחלל.

אם תרצו לבנות מכשיר מסוים שיענה על דרישותיכם באופן מדויק ובין אם תרצו לשפץ מכונה או אזור במפעל שלכם, כיפוף צינורות לעתים קרובות יקח חלק מרכזי בעניין.

אל תהססו לערוך השוואת מחירים בכל הנוגע לעלות הנהוגה בשוק לעבודת כיפוף צינורות, אך קחו בחשבון שאם אתם רוצים להיות בטוחים שלא מרמים אתכם במחיר מצד אחד ונותנים לכם שירות מקצועי ומכל הלב מצד שני, חברת סייג כיפופים הוותיקה היא התשובה בשבילכם.

כיפוף צינורות עושים אצל המומחים

חברת סייג כיפופים בע״מ היא חברה הקיימת ופועלת במשך עשרות רבות של שנים, תוך כדי שהיא מעניקה שירות מקצועי וקפדני לכל אחד מלקוחותיה, מכאלה פרטיים ועד עסקיים. אין זה חשוב אם אתם מתכננים לכופף צינורות בשביל העסק או המפעל שלכם או בשביל פרויקט קטן שאתם עושים בביתכם, חברת סייג כיפופים תעניק לכם יחס זהה.

חשוב להבין כי עבודה כמו כיפוף צינורות היא לא עבודה פשוטה כלל וכלל. עבודה מסוג זו בדרך כלל מצריכה שימוש במכונות מתקדמות עם אנשי מקצוע מנוסים שידעו להפעיל אותן. כך שגם מבחינת המכונות והעובדים, אתם יכולים להיות בטוחים במאת האחוזים שחברת סייג כיפופים היא התשובה הטובה ביותר מבחינתכם.

כיפוף צינורות

אם עד היום החשיבה ההגיונית של מרבית האוכלוסייה סברה כי מתכות הן בין החומרים החזקים ביותר בטבע, הרי ששיטות עבודה חדשות מפריכות טענה זו לחלוטין. טכנולוגיות חדשות מאפשרות לבעלי מקצוע לעצב כל מתכת ולייצר ממנה את המוצר המושלם. כחלק מגישה זו התפתח תחום עיסוק שלכם הנקרא כיפוף צינורות. על ידי עיצוב הצינור בצורה הרצויה אתם יכולים לקבל התאמה מושלמת של הצינור לתכנון המבנה שלכם. כיפוף הצינורות מאפשר לכם לתכנון כל פרויקט בצורה אידיאלית מבלי לדאוג יתר על המידה מפגיעה בצנרת או מחוסר התאמה למבנה. יחד עם זאת, אתם רוצים לוודא כי את תהליך הכיפוף יבצע אדם בעל ניסיון ובצורה מחושבת.

כיפוף צינורות- הפרטים הטכניים

בכל פרויקט בו אתם מתכננים כיפוף צינורות אתם צריכים לקחת בחשבון כמה פרמטרים שיכולים להשפיע על איכות העבודה:

  1. עובי הצינור- עובי המתכת משפיע על כמות האנרגיה המושקעת בפעולת הכיפוף. ככל שהצינור עצמו יותר עבה, כך צריך להשיק יותר מחשבה בהפעלת הכוח לכיפוף.
  2. קוטרו- קוטר הצינור נמדד על פי החלק החיצוני של הצינור ועל פי החלק הרחב ביותר שיש לצינור.
  3. מספר הכיפופים- עם יש יותר מכיפוף אחד בצינור, אתם צריכים לוודא כי בין השניים יהיה מרווח של צינור ישר. המרווח שומר על שלמות הכיפופים ומחזיק את הצינור בצורתו המקורית. אורך המרווח תלוי בגורמים רבים אך חשוב לוודא כי הוא קיים.
  4. זווית הכיפוף- הזווית נמדדת מהחלק החיצוני של כל כיפוף ומהווה אמת המידה שלכם לצורת הצינור הסופית.

כיפוף צינורות לכל מטרה

כיפוף צינורות הוא פתרון מקובל להתאמה מלאה של כל צינור למיקום שלו. החל ממרזבים, צינורות שופכין ותעלות הביוב, אתם לא חייבים להשאיר את הצינור ישר. התאמת הצינור למבנה הבית מאפשרת לכם לקבל גישה קלה יותר, או אפילו לבנות את הבית כולו בצורה נוחה לכם יותר. הסרת המגבלה מהווה יתרון משמעותי לכל מי שמתעסק עם צינורות. השקיעו בתכנון ובחשיבה והתייעצו עם אנשי מקצוע כדי לקבל תמונה מלאה של האפשרויות שלכם בתהליך הכיפוף.

אין ספק כי כיפוף צינורות הינו משימה אשר שמורה לאנשי המקצוע המובילים בתחום המסגרות. את המענה המיומן לו אתם זקוקים ניתן יהיה לקבל מידיה של חברת סייג כיפופים המיומנת. החברה מובילה את תחום המסגרות מאז שנת 1973 ובעלת התמחות מיוחדת בתחום הכיפוף. צוות החברה עושה שימוש בטכניקות העבודה החדשניות והאיכותיות ביותר ומתאים את הפתרון היצירתי ומדויק לצרכיו והעדפותיו של כל לקוח ולקוח, זאת בין אם מדובר על לקוחות עסקיים ובין אם לקוחות פרטיים.

כיפוף צינורות על ידי אנשי המקצוע המובילים

כיפוף צינורות הוא בדיוק כפי שנשמע, זהו התחום אשר מכופף צינורות לזווית הנחוצה לכם. בכך למעשה ניתן יהיה לעשות שימוש בתוצרי עבודה זו במוסדות שונים, בתי חולים, מפעלים ואף כמענה לפרויקטים אישיים מסוגים שונים. יש לציין כי כיפוף הצינורות מתבצע בעזרת מכשור חדשני ואיכותי אשר כולל מכונות ידניות, מכונות חצי אוטומטיות, מכונות ממוחשבות ואף מכונות ממוחשבות אשר בעלות אפשרות הזנה אוטומטית. מכשור זה מאפשר את השלמת העבודה בצורה רציפה ואיכותית בהתאמה מדויקת לכל דרישה של הלקוח.

מלבד המכשור האיכותי היוצר את רמת הכיפוף הנדרשת על ידכם בצינורות, חשוב יהיה לוודא כי אתם אכן נעזרים בצוות מקצועי ומיומן אשר בעל ניסיון רב שנים בתחום ויכולות מקצועיות מובילות אשר עונות על כל העדפה וצורך שלכם בצורה מדויקת ואיכותית.

מקצוענות בתחום כיפוף צינורות ברזל – סייג כיפופים

בעת פניה אל חברת סייג כיפופים אתם למעשה בוחרים בשירות מקצועי אשר מתאים את המענה היצירתי והאיכותי לכל צורך והעדפה שלכם. בשעה שאתם זקוקים לשירות מיומן בביצוע עבודות מסגרות מכל התחומים, אין ספק כי פניה אל הצוות המיומן שלנו תהיה הצעד הנכון עבורכם. אנו מקפידים על איכות וגימור מושלם בכל עבודה ומספקים שירות בהתאמה אינדיבידואלית לכל לקוח ולקוח. לקבלת מענה מקצועי לכל שאלה הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר כבר היום באתר או במספרי הטלפון 04-6363830 | 050-2610957.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ