צרו קשר
ּ

עבודות מסגרות בצפון

עבודות מסגרות הן למעשה מלאכת האומנות שבייצור ועיצוב מתכות שונות לכדי אביזרים ומוצרים שימושיים. בחיי היום יום אנו נתקלים לעיתים תכופות בעבודתו של המסגר. בין אם מדובר בפרגולה העשויה אלומיניום, עבודות נירוסטה שיכולות לכלול מוצרים לבית ומשטחי עבודה למטבחים ואפילו ספסלים, שערים וכל מכונה על מרכיביה השונים במפעלים השונים. עבודות מסגרות כוללות גם עבודות אומנות המבוצעות בברזל, עבודות פרזול ואפילו עיצוב במתכת.

הסוגים השונים של עבודות מסגרות

כאמור, עבודות מסגרות כוללות תתי תחומים שונים, כאשר חלקם נוגע גם בנושאים הבאים:

  • שערים – שערים העשויים ממתכת יכולים לענות על שתי מטרות חשובות, עיצוב מקורי ובטיחות. שערים שומרים על ביתנו מפני פורצים וגנבים וניתנים לעיצוב מיוחד אשר מאפשר אמירה עיצובית נחרצת בהתאם לטעמכם.
  • מעקות – זהו חלק בלתי נפרד מכל מבנה, בית או משרד, אשר כוללים מדרגות או גג שנגיש לבני אדם. הוא שומר על הבטיחות של העולים והיורדים במדרגות ומגן עלינו מפני נפילות. גם מעקות ניתנים לעיצוב כך שיתאים לאמירה העיצובית הכללית של המבנה בו הם נמצאים.
  • עבודות בנירוסטה – נירוסטה היא מתכת מיוחדת מאוד, אשר הודות לתכונות המיוחדות שלה, ניתנת לשימוש בצורות שונות. היא נפוצה מאוד בכלים שונים במטבחים הביתיים, משטחי עבודה במסעדות ואפילו ייצור של מכונות שונות לתעשייה.
  • כיפוף צינורות – מקומות רבים זקוקים לשירות של כיפוף צינורות, בתי חולים, מפעלים ומוסדות גדולים נוספים אחרים.

מקצועיות זו לא מילה גסה

כלל עבודות מסגרות חייבות להתבצע על ידי ידיים מקצועיות בלבד. זוהי מלאכה מיוחדת אשר דורשת ניסיון רב בתחום ויכול ריכוז ומיומנות רבה בכדי להשיג את התוצר הרצוי. אם ברצונכם לבצע עבודת מסגרות כלשהי, אנו מזמינים אתכם לפנות אל חברת סייג כיפופים בע"מ אשר פועלת החל משנת 1973 ובעלת ניסיון רב בתחום המסגרות. אנו מתגרים בהקפדה על איכות וגימור מושלם, זאת לצד מתן שירות אמין, מקצועי ואיכותי לקהל לקוחותינו לאורך עשרות שנות פעילותינו.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ