צרו קשר
ּ

עבודות מתכת

המתכת היא חומר מורכב הדורש התייחסות רבה וידיים מיומנות, ולכן כאשר אתם מזמינים עבודות מתכת, עליכם לפנות לחברה מקצועית שתוכל לסייע לכם בנושא. סייג כיפופים בע"מ היא החברה הנכונה לפנות אליה בכל נושא הקשור למסגרות ולעיבוד מתכות, מכיוון שמדובר בחברה מקצועית ומנוסה הפועלת במשך שנים רבות בשוק. כאן תוכלו לקבל מגוון רחב של שירותים מקצועיים, לצד יחס אדיב ואישי. כי עבור הצוות המקצועי כל הזמנה שלכם היא אמנות של ממש.

עבודות מתכת – מה הן כוללות

קיימים סוגים שונים ומגוונים של עבודות מתכת. למעשה, אנחנו נתקלים בעבודות אלה בכל מקום בדרכנו לרשת המזון הקרובה או כאשר אנו קונים מוצר ממפעל מסוים. בשל גמישותה, ניתן לייצר מהמתכת עבודות רבות. אלה כמה דוגמאות לעבודות בולטות במיוחד:

  • ערגול צינורות– את השירות הזה מזמינות בדרך כלל חברות גדולות כמו תעשיות או מפעלים. עירגול של חומר הוא תהליך מורכב של עיבוד מתכות, כאשר בסיומו נוצרת יריעת מתכת בעובי של 3 מילימטרים. יריעה זו משמשת בייצור מוטות, צינורות, לוחות ועוד.
  • כיפוף צינורות– צורתן העגלגלה של הצינורות הגדולים מתקבלת באמצעות עבודת מתכת הנקראת כיפוף. רק אנשי מקצועי מיומנים אשר עברו הכשרה מיוחדת בתחום יודעים לבצע את הפעולה.
  • ייצור שערים– השער הוא הפנים של הבית או של כל מבנה שיש צורך להגן עליו מפני פורצים פוטנציאלים או מפני עיניהם של זרים. בחברת מסגרות מקצועית ניתן להזמין שער מעוצב ממתכת וליהנות משער שימושי ואסתטי.
  • עבודות מנירוסטה– הנירוסטה היא פלדת אל-חלד הנפוצה בקרב רבים. בשל תכונותיה האיכותיות היא מככבת הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי. חומר הנירוסטה עמיד, קל לניקוי ואינו מחליד, כך שהוא משמש לייצור מגוון רחב של כלים כדוגמת כלי מטבח אוכלי עבודה.
  • רהיטים– ישנם אנשים המעדיפים לשלב בביתם או במשרדם רהיטים ממתכת. ואכן מדובר ברהיטים חזקים החסינים מפני חום ומפני השיניים החדות של המכרסמים הנוגסים ברהיטים ללא רחם.

לא מתפשרים על איכות עבודות המתכת

עבודות מתכת צריכות להיעשות על ידי מקצוענים מיומנים, ואחת המטרות החשובות שלהן היא לשמש אותנו לטווח הארוך. לפיכך, בין אם אתם מזמינים שולחן מנירוסטה ובין אם שער מפלדה, חשוב לפנות לחברה המשתמשת בחומרים איכותיים בלבד.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ