צרו קשר
ּ

עירגול צינורות

בדרך כלל כשמדברים על עירגול צינורות, רוב האנשים כלל אינם יודעים מה המשמעות של פעולת העירגול. ככלל, באופן פשוט ניתן לומר שעירגול משמעותו עיבוד של מתכות ב"קר " . בעזרת כיפוף וערגול של צינורות ומתכות ניתן לבנות שלל רהיטים ופריטים.

אם תרצו ליצור פריטים מיוחדים ממתכת שיענו על הדרישות העיצוביות שלכם, אנו נוכל להגשים את החזון העיצובי שלכם. לאחר שתתכננו את המוצר תוכלו לשלוח את הסקיצה למסגרייה אשר תדאג ליצור את המודל שיצרתם. בעזרת תהליך של כיפוף וערגול צינורות ופרופילים ניתן לייצר אינספור רהיטים מיוחדים, וביניהם ניתן למנות שערים מרהיבים, חלונות, סורגים, פרגולות,קונסטרוקציות מדרגות ועוד לא מעט דברים. כל פריט יכול להיות מעוצב באופן מדויק לפי החזון שלכם, כאמור.

לאחר שבוחרים את המתכות איתן רוצים לעבוד, מתחיל בעצם תהליך העירגול. בעת התהליך מופעלים על המתכות לחצים גבוהים במיוחד בעזרת מכונות מיוחדות, אשר גורמות לחומרים השונים להפוך למוצר או חלק ממוצר. היריעה הזו בעצם מאפשרת למסגרייה ״לפסל״ כל חלק או מוצר שרק יבחרו, תוך שמירה על דיוק .

עירגול צינורות עם החומרים האיכותיים ביותר

חברת סייג כיפופים מתעסקת בין היתר בעבודות עירגול צינורות, כאשר היא תדע להתאים את החומרים האיכותיים ביותר לסוג העבודה שתצטרכו.

סייג כיפופים בע״מ היא חברה הפועלת בתחום המסגרות עוד משנת 1973, כאשר השנים הרבות עזרו לה להבין את צרכי הלקוחות באופן מעמיק, ובצורה כזו שגורמת לה לתת שירות ברמה הגבוהה ביותר.

אתם תמיד מוזמנים ליצור קשר עם סייג כיפופים או לבקר בסניפינו ונשמח לסייע לכם לבחור את החומרים המתאימים ביותר בשביל המוצרים שתרצו שנייצר עבורכם. תזכרו שבסופו של דבר, ביכולתכם לייצר אינספור מוצרים מיוחדים המיוצרים ממתכת. אם אתם לא בטוחים לגבי הרעיון שלכם, אתם תמיד מוזמנים להתייעץ עם סייג כיפופים לקבל חוות דעת מקצועית.

עירגול צינורות

עירגול צינורות – הכוח שמשנה כל מתכת

כאשר מתעסקים בתחום המתכות, נקודת המוצא הטבעית של לקוחות רבים היא שלא ניתן לשנות את תצורת המתכת, אך לא כך פני הדברים. על מנת לבצע שינויים בצורת מתכות קיימות כיום כמה אופציות, ובניהן שיטת עירגול צינורות. בתהליך העירגול, אשר שמו אולי אנו מוכר לציבור הרחב, על הצינור מופעל לחץ אשר משנה את צורתו. שימוש בפיזיקה פשוטה, מאפשר לכם לקבל כל מתכת גולמית שתרצו בצורת המוצר הסופי שלכם. זו שיטת עבודה יעילה אך גם מועילה. אתם יכולים להשיג את התוצאות שאתם רוצים ברמת דיוק גבוהה מאוד ועם מעט השקעה. לכן לא מעט בעלי עסקים בוחרים לעבוד בשיטת עירגול צינורות.

עירגול צינורות – מעבדים בלחץ גבוה

ערגול צינורות היא שיטת עיבוד מתכות בלחץ פיזי גבוה. על מנת לייצר את השינוי הפיזי, עוברת המתכת בין גליל או כמה גלילי מתכת אשר מפעילים כוח עצום על המוצר הגולמי. כתוצאה מן הכוח המופעל, משנה המתכת את תצורתה והופכת למוצר אחר לחלוטין. מאמץ המתיחה גובר על קשיות החומר, בדרך כלל מתכת ומשנה את צורתו המקורית. דבר דומה לשימוש במערוך רב עוצמה על מנת לעבד בצק. על ידי התאמת כמות ומיקום הגלילים ניתן להביא ליצירה של מתכות בעיצובים שונים- גלילים, צינורות ואפילו קירות ממתכת. זו שיטת פעולה מהירה וקלה אשר מקיימת ייצור בקצב קבוע ולכן גם יעילה מאוד.

ערגול צינורות לכל מטרה

אם אתם עובדים עם מתכות ביום יום שלכם בוודאי שהכרתם את שיטת הערגול. השיטה שימושית מאוד בהקמה של פרויקטים רבים ממתכת. החל מעבודות לתעשייה כמו צינורות או גלילים. ועד לשימושים ביתיים ויום יומיים כמו מתקנים לקשירת אופניים. עולם ייצור המתכות מצא את הדרך להפוך כל עבודת מתכת לקלה ומהיר יותר. כך גם עלויות העבודה הן נוחות לכל סיף ומעודדות התרחבות של התחום. ועדיין, אם אתם רוצים לעמוד בסטנדרטים גבוהים מומלץ להיעזר בצוות מיומן ומקצועי אשר יכול לספק לכם את התוצאות הנכונות לכם ביותר.

ערגול מתכות

עירגול צינורות מהווה את אחד מתחומי העיסוק של חברת סייג כיפופים המקצועית אשר מובילה את תחום המסגרות מאז שנת 1973. חברתנו כוללת את אנשי המקצוע המובילים בתחום המסגרות אשר נעזרים בטכניקות העבודה המוכחות והמקצועיות ביותר לשם התאמת הפתרונות היצירתיים, איכותיים ומדויקים ביותר לכל צורך או העדפה של לקוחותיה. אנו שמחים לעמוד לשירותכם בכל ולסייע במתן המענה המקצועי לו אתם כה זקוקים.

עירגול צינורות בעזרת המכשור המתקדם בתחום

עירגול מתכות הינו תהליך עיבוד מתכות אשר במהלכו עוברת המתכת במכונה בעלת מספר צילינדרים מתכתיים בקוטרים שונים. מטרת המכונה היא להביא לשינוי בצורת המתכת על ידי שימוש בלחץ ודחיסה שלה. ניהול תהליך עיבוד מתכות חייב להתבצע על ידי אנשי המקצוע המיומנים והמנוסים ביותר בתחום, זאת לשם הבטחת השלמת כל משימה על הצד הטוב ביותר ובצורה בטיחותית ומיומנת.

יש לציין כי המכונות אשר נמצאות בשימוש בעת עירגול צינורות הינן מורכבות ודורשות את מעורבותם של אנשי המקצוע המיומנים שעברו את ההכשרה הנחוצה לשם הפעלתן בצורה מדויקת ובטוחה, דבר אשר יביא ליצירת התוצר האיכותי שעונה על כל בקשה וצורך שלכם, זאת בין אם אתם זקוקים לתוצרים האיכותיים הללו לבית העסק שלכם ובין אם לפרויקט אישי מסוגים שונים.

ערגול פרופילים, צינורות ושאר מתכות תוך מתן מענה מקצועי ומיומן לכל לקוח

רבים זקוקים למענה מקצועי בתחום המסגרות במגוון רחב של היבטים. כך למעשה פניה אל שירותיה של חברת סייג כיפופים תהיה מועילה במיוחד למגוון אנשים ועסקים, זאת לרבות מפעלים בכל ענפי התעשייה, אדריכלים, מסגרים, בתי מלון ובתי חולים, מוסדות ממשלתיים ואפילו אנשים פרטיים וסטודנטים לאדריכלות ודקורציה. הצוות המקצועי של חברתנו שמח לעמוד לשירותכם בעל עת ומעניק את השירות המוביל בתחום לכל לקוח ולקוח. לקבלת מענה מקצועי לצד ייעוץ איכותי בנוגע לשיטות העבודה המתאימות ביותר לקבלת התוצר המבוקש עליכם, ניתן לפנות אל צוות החברה כבר היום. השאירו פרטים באתר או צרו קשר במספרי הטלפון 04-6363830 | 050-2610957.

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ