צרו קשר
ּ

עירגול צינורות

ערגול צינורות

בדרך כלל כשמדברים על עירגול צינורות, רוב האנשים כלל אינם יודעים מה המשמעות של פעולת העירגול. ככלל, באופן פשוט ניתן לומר שעירגול משמעותו עיבוד של מתכות ב"קר " . בעזרת כיפוף וערגול של צינורות ומתכות ניתן לבנות שלל רהיטים ופריטים.

אם תרצו ליצור פריטים מיוחדים ממתכת שיענו על הדרישות העיצוביות שלכם, אנו נוכל להגשים את החזון העיצובי שלכם. לאחר שתתכננו את המוצר תוכלו לשלוח את הסקיצה למסגרייה אשר תדאג ליצור את המודל שיצרתם. בעזרת תהליך של כיפוף וערגול צינורות ופרופילים ניתן לייצר אינספור רהיטים מיוחדים, וביניהם ניתן למנות שערים מרהיבים, חלונות, סורגים, פרגולות,קונסטרוקציות מדרגות ועוד לא מעט דברים. כל פריט יכול להיות מעוצב באופן מדויק לפי החזון שלכם, כאמור.

לאחר שבוחרים את המתכות איתן רוצים לעבוד, מתחיל בעצם תהליך העירגול. בעת התהליך מופעלים על המתכות לחצים גבוהים במיוחד בעזרת מכונות מיוחדות, אשר גורמות לחומרים השונים להפוך למוצר או חלק ממוצר. היריעה הזו בעצם מאפשרת למסגרייה ״לפסל״ כל חלק או מוצר שרק יבחרו, תוך שמירה על דיוק .

חברת סייג כיפופים מתעסקת בין היתר בעבודות עירגול צינורות, כאשר היא תדע להתאים את החומרים האיכותיים ביותר לסוג העבודה שתצטרכו.

סייג כיפופים בע״מ היא חברה הפועלת בתחום המסגרות עוד משנת 1973, כאשר השנים הרבות עזרו לה להבין את צרכי הלקוחות באופן מעמיק, ובצורה כזו שגורמת לה לתת שירות ברמה הגבוהה ביותר.

אתם תמיד מוזמנים ליצור קשר עם סייג כיפופים או לבקר בסניפינו ונשמח לסייע לכם לבחור את החומרים המתאימים ביותר בשביל המוצרים שתרצו שנייצר עבורכם. תזכרו שבסופו של דבר, ביכולתכם לייצר אינספור מוצרים מיוחדים המיוצרים ממתכת. אם אתם לא בטוחים לגבי הרעיון שלכם, אתם תמיד מוזמנים להתייעץ עם סייג כיפופים לקבל חוות דעת מקצועית.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ